Bronze Winemaker of 2013
0

Cart contents
0 Kč

PO VELKÝCH NOCÍCH NAKUPUJTE NA VÁNOCE - PROQIN ŠKOLA SABRAGE

NOVÁ ODMĚNA PRO VÁS ZA PODPORU

 

 

Pokud jste měli v plánu obdarovat svoji nejdražší / svého nejdražšího a probudit v ní/něm, nebo jednoduše v sobě samé/m, talent mistrovského způsobu otevírání klasických šumivých vín - metodou sabrage?

Tak to rozhodně právě nyní neodkládejte, protože už výhodněji to nikdy nebude. Tedy postačuje již nyní objednejte jako odměnu v rámci našeho projektu: Galerie Venuše Pálava - Společně To Zvládneme! Na Zdraví!:) a získáte mimo jiných odměn také tento originální výukový dárkový sekt velmi výhodně. Původní hodnota je vyjádřena v ceně 5000 Kč, neztratila však na hodnotě, ale v rámci odměny za Vaši podporu jsme snížili na symbolických 3777 Kč.

 

Doporučujeme kombinovat s "výukovými pomůckami" - odměnou DOPORUČENĚ - VÝBĚR KLASICKÝCH BUBLINEK PRO ŠKOLU SABRAGE, kde zíkáte navíc zdarma sadu 6 sklenic certigfikovaných mistrem pro sekání hrdel klasických šumivých vín skleničkou.

SET PRO SABRAGE SE SKLENIČKAMI

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu. Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.