bronzový Vinař roku 2013
0

Obsah košíku
0 Kč

Matthias šampionem v kategorii sektů Víno & Destiláty

Celkem 448 vín z 19 zemí přihlásili výrobci a dovozci do 11. ročníku mezinárodní soutěže vín O zlatý pohár veletrhu Víno&destiláty 2008. Nejpočetněji, a to 245 vzorky vín, byla zastoupena Česká republika, druhou nejpočetnější kolekci vín přihlásilo Bulharsko (35 vín), následovala Chile (29), Rakousko (28), Brazílie (23) a Španělsko (20). Dále v soutěži usilovala o úspěch vína z Argentiny, Austrálie, Francie, Itálie, Izraele, Maďarska, Moldávie, Německa, Portugalska, Rumunska, Slovenska, Ukrajiny a USA.

Od pondělí 14. do čtvrtku 17. dubna hodnotilo přihlášená vína 60 degustátorů rozdělených do 14 pěti až sedmičlenných komisí. Předsedou degustační komise byl Libor Nazarčuk, viceprezident Asociace sommelierů ČR. Soutěž se konala v degustační místnosti Galerie vín Le Bouchon v Praze.

kategorie D - šumivá a perlivá vína bez ohledu na zbytkový cukr, barvu či původ révy MATTHIAS Pinot - Chardonnay brut - PROQIN Velké Němčice, ČR.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu. Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.