bronzový Vinař roku 2013
0

Obsah košíku
0 Kč

PROQIN REPEATE 10.

Pravidelný měsíční zpravodaj za měsíc září 2015.

 

Měsíčník Vinařství PROQIN, 10. vydání, září 2015

Milí PROQINofilové!

Do Vašich emailových schránek dostáváte další vydání měsíčníku našeho rodového vinařství. Jeho prostřednictvím bychom Vás rádi pravidelně informovali o aktuálním dění nejen v PROQINu.

Víno PROQIN pro papeže je zpět!

Tramín nepatří mezi typické sektové odrůdy a ne každý ročník u aromatického Tramínu, který patří mezi nejstarší ušlechtilé pěstované odrůdy na světě, je vhodný pro zpracování klasickou metodou kvašením v lahvi. 

My jsme rádi, že po několika letech vyčkávání na tu správnou konstelaci můžeme nejen do Vatikánu, ale především vám oznámit, že v pořadí druhá limitovaná edice klasického šumivého vína pro papeže je zpět v nabídce PROQINu! PROQIN byl dodavatelem první speciální edice klasického šumivého vína s označením BENEDICTUS při návštěvě papeže Benedikta XVI. v ČR v roce 2009. 

Souvislost mezi vyprodáním první edice  sektu BENEDICTUS a na to brzké abdikace papeže je čistě náhodná...
 
Zakoupit sekt BENEDICTUS

Redesign etiket oblíbených sektů VERONIQUE a MATTHIAS


Stálice v produkci PROQINu, klasická šumivá vína VERONIQUE (Neuburg Cuvée) a MATHIAS (Pinot - Chardonnay), se dočkaly redesignovaných etiket. "Nové etikety snad ještě lépe vyjadřují moderní pojetí našeho vinařství - inovativní myšlení a udávání trendů v pití klasických bublinek v duchu "Non multa, sed multum" neboli Méně je více.
Nabídka šumivých vín

Sabrage s 15 litrovou lahví klasického sektu PROQIN

Že sabrage, tedy metoda otevírání klasických sektů různými (často kuriozními) předměty a způsoby (často adrenalinovými), je skutečnou zábavou a uměním, kterou se dají zpestřit různé společenské a životní události se přesvědčili ti, kteří viděli na vlastní oči sabrage našeho 15 litrového sektu Nabuchodnosor Riesling sekt. Jak potvrdil zkušený sekáč a trenér sabrage, Martin Prokeš, jedna sekera by zde byla málo...

PROQIN na Dni klasického sektu v Praze 23.11.2015

 

Nejen vína ale i doplňky PROQIN

Sektová sklenička PROQIN

Ideální pro správné vychutnání našich klasických šumivých vín, skvělá pro sabrage!


Cena: 55 Kč
Zakoupit sektovou skleničku PROQIN
 
 
Copyright © 2015, PROQIN
 
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu. Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.