bronzový Vinař roku 2013
0

Obsah košíku
0 Kč

PROQIN REPEATE 11.

Nový pravidlený zpravodaj PROQIN přinášející úřasné novinky.

 

Měsíčník Vinařství PROQIN, 11. vydání, říjen 2015

Milí PROQINofilové!

Do Vašich emailových schránek dostáváte další vydání měsíčníku našeho rodového vinařství. Jeho prostřednictvím bychom Vás rádi pravidelně informovali o aktuálním dění nejen v PROQINu.

Vinobraní 2015

Sbíráme, lisujeme, kvasíme. To je náplň našich dní. Letos jsou naše očekávání velká a snad je nezhatí ani současný déšť. Úroda je dobrá, hrozny zdravé, krásné, sladké. Na hodocení je však ještě brzo, proto jaký bude letošní ročník, budeme muset vyčkat, až si v pohárcích budeme vychutnávat vína PROQIN anno 2015 :-)
 
Nabídka tichých vín

Tipy na dárky od PROQINu

"Kdo je připraven, není překvapen!" I když se zdají Vánoce ještě poměrně daleko, pokusíme se ušetřit vám čas a energii výběrem vhodného dárku.

 
"Konečně praktická" vyladěná dámská kabelka, dárkový dřevěný box s magnum lahví klasického sektu, škola sabrage a další originální dárky PROQIN najdete na našem e-shopu.
Dárky PROQIN

PROQIN na Dni klasického sektu v Praze 23.11.2015

 
Zakoupit vstupenku na Den sektu ČR

Víno měsíce

PROQIN Pálava 2014

Expresivní aroma exotických plodů liči, papáji, ananasu a okvětních plátků růže vytváří impozantní a nezaměnitelný chuťový projev dokonale vyzrálých cibéb s medově kořenitou dezertností.

Cena: 320 Kč

Zakoupit PROQIN Pálava 2014
 
 
Copyright © 2015, PROQIN
 
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu. Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.