bronzový Vinař roku 2013
0

Obsah košíku
0 Kč

PROQIN REPEATE 8.

8. Občasník vinařství PROQIN 2015

 

Měsíčník Vinařství PROQIN, 8. vydání, květen 2015

Milí PROQINofilové!

Do Vašich emailových schránek dostáváte další vydání měsíčníku našeho rodového vinařství. Jeho prostřednictvím bychom Vás rádi pravidelně informovali o aktuálním dění nejen v PROQINu.
 

PROQIN zve do Českého Krumlova

Již tento pátek, tedy 15. května vás srdečně zveme na degustaci a školu sabrage do kavárny Kolektiv v Českém Krumlově, a to od 19 hodin! Ochutnejte klasické sekty, tichá vína a naučte se umění otevírání šumivých vín nejrůznějšími předměty. Rezervace na blanche.krizova@gmail.com. Cena 590,- včetně lahve klasického sektu PROQIN.

 

Více informací
 

PROQIN & Klasický sekt na WINE Prague 2015

V rámci společného stánku se představí vinařství PROQIN na prvním ročníku veletrhu Wine Prague. Ambiciózní projekt ve dnech 25. - 27. května 2015 představí domácí i zahraniční vinaře, dovozce a obchodníky vínem, přináší profesionální prostředí a podmínky pro navazování nových obchodních kontaktů. Pro naše příznivce nabízíme možnost registrovat se zdarma! Stačí do čtvrtka 21.5. zaslat emailem objednávku na info@proqin.cz.
Registrace na veletrh Wine Prague 2015

Přehlídka klasických sektů v Brně
V neposlední řadě nám dovolte pozvat vás na Přehlídku klasických sektů, která se uskuteční dne 17. června 2015 v brněnském hotelu Internacionál na Husově ulici. Během večera budete moci ochutnat klasická šumivá vína českých a moravských vinařství, shlédnout show finalistů soutěže v sekání sektů či se dozvědět o šumivých vínech více v rámci seminářů a prezentací předních sommeliérů. Cena vstupného v předprodeji je 299,-, na místě 350,- a obsahuje volnou degustaci, katalog a značkové vinné sklo. Předprodej začne 25.5.2015 na klasickysekt.cz 

Cuvée 2015 Ostrava a dvě medaile pro sekty PROQIN

Stephanus Riesling sekt zabodoval u komise mezinárodní soutěže Cuvée 2015 Ostrava a získal zlatou medaili v kategorii šumivých vín. Stříbrnou si z Ostravy odváží Veronique Neuburg Cuvée. Obě oceněná vína můžete zakoupit prostřednictvím našeho e-shopu.
Chci zakoupit vítězný sekt
 
 
Copyright © 2015, PROQIN
 
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu. Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.