bronzový Vinař roku 2013
0

Obsah košíku
0 Kč

PROQIN REPEATE 9.

9. Občasník vinařství PROQIN 2015

 

Měsíčník Vinařství PROQIN, 9. vydání, červen 2015

Milí PROQINofilové!

Do Vašich emailových schránek dostáváte další vydání měsíčníku našeho rodového vinařství. Jeho prostřednictvím bychom Vás rádi pravidelně informovali o aktuálním dění nejen v PROQINu.

Vína ročníku 2014 nově v nabídce PROQINu!

Do naší nabídky zařazujeme nová vína z ročníku 2014! Zakoupit je můžete již nyní prostřednictvím našeho e-shopu a přesvědčit se, jak se pro vinaře se složitým rokem vypořádalo naše rodové vinařství. Vybrat si můžete z odrůd Sauvignon, Pinot Blanc či Neuburg.
Nabídka tichých vín

Dáša Fialová obhájila titul Sekačka roku 2015

Rok se sešel s rokem a PROQIN má opět důvod k radosti: naše sommelierka Dáša Fialová obhájila titul nejlépe sekající ženy České republiky! Na Mistrovství ČR v sekání sektů Dáša obsadila celkové třetí místo a navíc získala i cenu pro nejlepší sommeliérku a hodnotnou cenu diváků. Příslibem pro příští ročník je i letošní premiérová a velice slibná účast sommeliéra PROQINu Pavla Nešpůrka. Klasická šumivá vína, která během klání Dáša s Pavlem posekli, můžete zakoupit na našem e-shopou za zcela oslavující ceny.
Nabídka šumivých vín

PROQIN se představil na Wine Prague 2015

Na společném stánku sdružení Klasický sekt se ve dnech 25.27. května 2015 představilo vinařství PROQIN v rámci veletrhu WINE PRAGUE. Tato třídenní výstava s mottem "Víno v srdci Evropy nabídla přehlídku 185 vystavovatelů, kterou navštívilo 5288 návštěvníků. Cílem mezinárodního veletrhu Wine Prague je přinést do Prahy profesionální prostředí a podmínky pro obchod s vínem a navazování odborných kontaktů, jaké jsou obvyklé ve světě.
Více o Wine Prague 2015

Víno měsíce

Zweigeltrebe rosé 2013

Osvěžující víno s přitažlivým lososovým až cihlovým odstínem a plnou vůní jahodových květů.


Cena: 230 Kč
Zakoupit Rosé Zweigeltrebe
 
 
Copyright © 2015, PROQIN
 
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu. Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.