bronzový Vinař roku 2013
0

Obsah košíku
0 Kč

VELKÁ BRAMBOROVÁ MEDAILE NA VINAŘOVI ROKU ČR

„Ocenění si vážíme a jsme rádi, že klasický sekt MATTHIAS potvrzuje celkové umístění v soutěži VINAŘ ROKU, kdy PROQIN získal díky finálové kolekci, do které se probojoval také klasický MATTHIAS, velkou „bramborovou“ medaili a celkově patří mezi 4 preferovaná vinařství v České republice.“ Vinaři PROQINu z Velkých Němčic za sebou nechali zavedené značky ze známých vinařských měst. Zajímavostí je fakt, že ve finálovém hodnocení ze 48 vzorků byla pouze 2 vína červená a právě jedním vzorkem byla červená vlajková loď vinařství Pinot Noir, výběr.

Viz. tisková zpráva z výsledků soutěže

/zdroj: www.vinarroku.cz/:

Vinařství Volařík, je novým držitelem tohoto prestižního titulu. Obrovský úspěch zaznamenolo také malé rodinné vinařství Kosík z Tvrdonic, které získalo stříbro. Bronz pak putuje do Vinselektu Michlovský z Rakvic. Nepopulární bramborovou medaili získává vinařství PROQIN z Velkých Němčic. Následují na pátém místě Znovín Znojmo, šesté Vinné sklepy Valtice, sedmé Kolby z Pouzdřan a na osmém místě Vinařství Krist z Milovic. Všem Gratulujeme!!!

 

 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu. Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.