Bronze Winemaker of 2013
0

Cart contents
0 Kč

BENEFITS FROM USING OUR E-SHOP PROQIN

BENEFITS FROM USING OUR E-SHOP PROQIN

All our wines labeled "stock" we are physically in stock ready for dispatch as soon as possible.

When ordering over 2000 CZK extra pay for shipping! You can make the payment by card through a secure payment gateway, bank transfer and cash on delivery.

Vinopark - Pálavská galerie

Vinopark - Pálavská galerie

Pálavská galerie vín je živoucím centrem vinařské tradice a turistického ruchu Pavlova a jeho širokého okolí. Nachází se v komplexu ubytovacích apartmánů U Venuše, jehož neodmyslitelnou součástí jsou i historické vinařské sklepy z 18. století. Samotná Pálavská galerie vín se skládá z galerie s bohatou reprezentativní sbírkou šedesáti vzorků vín z pálavské oblasti, vinného baru s venkovním i vnitřním posezením, soukromého společenského sklípku a informačního centra.  

http://www.palavskagalerievin.cz

SEKT MATTHIAS

SEKT MATTHIAS

Přírodně suché (Brut)
Ocenění: Světový šampion Mezinárodní soutěže klasických šumivých vín a champagne na Krymu 2013.

Vlajková loď našeho vinařství! Skutečně klasické šumivé víno z bratrské kombinace odrůd Pinot Blanc a Chardonnay vyráběné ručně metodou kvašením v láhvi. 

440 Kč VAT included

About PROQIN

Welcome to Winery PROQIN! Our winery is dedicated to producing quality sparkling wines using traditional fermentation in the bottle and the production of still wines with special attributes.

Our vineyards

The basis for quality production of each winery are excellent vineyards. The best wineries in the world, producing world-class wines, have for generations farmed vineyards, which are the source of the best wines.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu. Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.