Bronze Winemaker of 2013
0

Cart contents
0 Kč

BEER BRUT - 2 velké tradice v jedné láhvi :)

MADCAT SAISON IPA & MÉTHODE CLASSIQUE PROQIN = BEER BRUT VINTAGE

Výjimečné pivo od MadCatu prokvašené klasickou metodou v láhvi v PROQINu. PROQIN BEER BRUT

Výjimečné pivo od MadCatu prokvašené klasickou metodou v láhvi v PROQINu.

„Dali jsme do jedné láhve dvě velké tradice…“
…Nebo-li typ belgického Saison kvašený klasickou šampaňskou metodou v sektové lahvi. Pivo vyladil oceňovaný sládek Jaroslav Dorážka a na kvašení v láhvi dohlížel ve sklepích PROQINu vinař Martin Prokeš. Tento suchý saison zrál v lahvi od roku 2019 a neustále pokračuje k dokonalosti.


MADCAT – Jihlavský radniční právovárečný pivovar, a.s.
Tento craftový minipivovar vznikl v roce 2011 a už o rok později se s polotmavým Zikmundem umístili na 3. místě v Jarní ceně sládků. V roce 2014 byli vyhlášeni jako nejlepší minipivovar v Česku. Později zrekonstruovali budovu chátrajícího lihovaru z roku 1912 v Kamenici u Jihlavy, kde působí od roku 2018. Pivovar má varnu o objemu 20 hl. Na jarní ceně českých sládků 2018 vyhrál jejich ležák 1. místo. ! Jejich pivo se prodává nejen v Česku, ale i a Slovensku, v Německu a v Itálii.
Více informací: https://madcat.beer

PROČ PROQIN ?

Rodové vinařství PROQIN od svého zrodu (*2007) se zaměřuje na produkci klasických šumivých vín metodou kvašením v láhvi /méthode champenoise/.
Jedinečný způsob pěstování na organické vinici Ebeny je od své výsadby zaměřen na produkci klasických šumivých vín. Ruční sběr v optimální zralosti, frakční šetrné lisování celých hroznů a dlouhé zrání na láhvi se projevuje v jemných drobných bublibkách s projevem dlouhé svěžesti a odpovídající mineralitě v chuti.
V roce 2013 se stala jejich vlajková loď MATTHIAS PI.CHA. SEKT BRUT absolutním vítězem a championem světové souteže šumivých vín a champagne organizovaného na Krymu pod záštitou OIV, kde za sebou zanechala šumivá vína a champange z 25 zemí celého vinařského světa. Společnost PROQIN aktivně spolupracuje s Mendelovou univerzitou v Brně na výzkumu a vývoji nových produktů jako například révový vinný olej a nízkoalkoholická šumivá vína. Distribuce klasických šumivých vín je rozprostřena do všech krajských měst ČR, ale najdete naše ikony i v nejlepších podnicích na Slovensku, v Polsku, ale také například v Japonsku /Golden Ball Lounge Tokyo/.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu. Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.