bronzový Vinař roku 2013
0

Obsah košíku
0 Kč

Úvod

Vítejte na stránkách Vinařství PROQIN! Naše vinařství se zaměřuje na výrobu kvalitních sektů klasickou metodou kvašením v láhvi a výrobu přívlastkových tichých vín.

TM1958Prostřednictvím tohoto elektronického obchodu zajišťujeme distribuci našich výrobků až k vám domů. K vyzvednutí našich vín můžete využít také nově vybudovaný provoz ve Velkých Němčicích. 

Rodové vinařství PROQIN patří v rámci České republiky k malým vinařstvím hospodařícím na čtyřech hektarech vlastních vinohradů. Vedle škály kvalitních přívlastkových vín vám nabízíme sekty vyráběné tradiční metodou kvašením v láhvi. V naší nabídce najdete také speciality v podobě mešních vín, ledového vína a nově vinného oleje. Naše vína každoročně získávají řadu ocenění na národních a mezinárodních soutěžích.

Jsme si jisti, že si z naší nabídky vyberete, ať už kupujete víno pro sebe a své známé k příjemnému posezení nebo organizujete větší akce. Rádi Vás také uvítáme v našem vinařství nebo na některé z degustačních akcí, kterých se pravidelně účastníme.

Kamil a Martin Prokešovi
Vinařství PROQIN, s.r.o.
Na Kopečku 628, Velké Němčice

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu. Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.