PROQIN EXTRA RESERVE NOIR DE NOIRS Extra Brut

Kód: 131
777 Kč
Skladem

Výjimky mohou vytvářet nové zvyky a zážitky, proč tedy ochutnat a snoubit s pokrmy naše červené šumivé víno vznikající klasickou metodou kvašením v láhvi. Na počátku byl výběr hroznů ze speciálně koncentrovaných vinic pěstovaných v champagneském sponu, šetrné frakční lisování a zcela jiné školení červených základních vín včetně zrání v dubovém sudu. Zvolili jsme odrůdy Pinot Noir a Merlot, které k sobě patří, přestože jsou každá jiná, a tak se výborně doplňují.

Detailní informace

Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 1 999 Kč
Rychlá platba kartou
Rychlá platba kartou

Detailní popis produktu

ico-odruda Pinot Noir, Merlot
ico-sud Rezerva klasického šumivého vína (méthode champenoise) z odrůd Pinot Noir & Merlot z jedinečné organické vinice EBENY v kategorii BRUT. Kvašeno klasicky a dále zrálo více jak 36 měsíců na láhvi = EXTRA RESERVE.
ico-sklenice Svěží borůvkově-marmeládový nástup aroma, jemná, avšak výrazně svěží vůně evokující sladká kořenitá dřeva; jemná sametová, přesto vysoce šťavnatá chuť harmonicky pokračující v plném těle a harmonické dlouhé dochuti.

ico-vyvrtka Víno doporučujeme podávat při teplotě 8-11 °C, servis klasické reservy vhodně doplní PROQIN ŠKOLA SABRAGE. Vynikající jako aperitiv pro přátele při každé příležitosti, výborně se hodí ke snídani, obědu i večeři. Jedná se o rezervu, která z jakéhokoliv okamžiku učiní nezapomenutelnou slavnost.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Obchod
Země původu: Česká republika
Vinařská podoblast: Velkopavlovická
Vinařství: PROQIN
Barva: Červená
Klasifikace: Pěstitelský sekt – Moravia Classique Méthode
Metoda: Klasická metoda
Ročník: 2018
Zbytkový cukr: Brut
Druh vína: Šumivé víno
Styl vína: Komplexní, harmonicky vyladěné, marmeládově-ovocně svěží
Objem: 0,375 l
Obsah alkoholu: 13 %