PROQIN FRANCIS RESERVE BRUT 375 ml

Kód: 128
Tip
570 Kč
Skladem

Jedinečnost a vzácnost tohoto klasického šumivého vína spočívá ve výběru.

Speciální výběr začíná vinicí, následuje výběr hroznů při sklizni, výběr při školení a zrání vína. Ani výběr milovníků klasických bublinek není ponechán náhodě. Mezi vybrané milovníky pravého klasického šumivého patří, kromě Vás, také papež František, který tuto rezervu přijal za svou ve Vatikánu.

Objevená reserva ryzlinkového sektu s potenciálem dlouhého zrání, ale vynikajícího osvěžujícího zážitku právě v tento jedinečný okamžik.

Detailní informace

Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 1 999 Kč
Rychlá platba kartou
Rychlá platba kartou

Detailní popis produktu

ico-odruda Ryzlink rýnský
ico-sud Rezerva klasického šumivého vína (méthode champenoise) stoprocentně z odrůdy Ryzlink Rýnský z jedinečné organické vinice v kategorii BRUT. Kvašeno klasicky a dále zrálo více jak 36 měsíců na láhvi = EXTRA RESERVE.
ico-sklenice Velmi jemná, ale výrazně svěží vůně evokující meruňkový sorbet; jemná sametová, přesto vysoce šťavnatá chuť harmonicky pokračující v plném těle a minerálně slané dlouhé dochuti.

ico-vyvrtka Víno doporučujeme podávat při teplotě 5-7 °C, servis klasické reservy vhodně doplní PROQIN ŠKOLA SABRAGE. Vynikající jako aperitiv pro přátele při každé příležitosti, výborně se hodí ke snídani, obědu i večeři. Jedná se o rezervu, která z jakéhokoliv okamžiku učiní nezapomenutelnou slavnost.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Obchod
Země původu: Česká republika
Vinařská podoblast: Velkopavlovická
Vinařství: PROQIN
Barva: Bílá
Klasifikace: Pěstitelský sekt
Metoda: Klasická metoda
Ročník: 2015
Zbytkový cukr: Brut
Druh vína: Šumivé víno
Styl vína: Minerální
Objem: 0,375 l
Obsah alkoholu: 12,5 %